Loading…

POD ZŁOTYM PSEM

GABINET WETERYNARYJNY | SKLEP ZOOLOGICZNY | ZABIEGI KOSMETYCZNE | FIZYKOTERAPIA | PORADY WYCHOWAWCZE
ZAPRASZAMY

SKLEP ZOOLOGICZNY

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego sklepu.

Oferujemy fachową obsługę i pomoc w zakresie żywienia psów, kotów, gryzoni, ptaków i ryb.
Posiadamy szeroki asortyment karm suchych i mokrych, akcesoria i smakołyki dla zwierząt, pokarmy i preparaty akwarystyczne.

 

Dolina Noteci – Mokra karma dla psów w postaci saszetek z kawałkami soczystego mięsa.
Dolina Noteci – Smakowite puszki z pasztetem.
 
Josera – Karma przeznaczona zarówno dla psów i kotów, nie zawiera sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.
Pronature Original – produkowane są w całości w Kanadzie. Przygotowana z bardzo starannie dobranych składników, oraz unikalnej mieszanki ziół i wyciągów roślinnych. Zawiera procentowo wysoki udział składników z mięsa o bardzo wysokiej jakości.
    
Granum Elite Adult Lamb&Rice – to linia wysokojakościowych karm klasy premium dla psów. z wysoką zawartością mięsa i białka pochodzenia zwierzęcego – min. 40% jagnięciny oraz pełnowartościowych tłuszczów zwierzęcych, oraz oleów z ryb norweskich.
                                                                                     
1st Choice –  jest idealnie zbilansowane, zawiera właściwe proporcje białka i tłuszczu wraz z dobraną właściwą ilością witamin i mikroelementów dobranych dla wielkości lub etapu życia pupila.
Petplanet – Oparta jest o bogate w białko mięso kurczaka lub łososia z ziemniakami, warzywami i owocami. Unikanie zbóż w diecie i dostarczanie karmy z dużą zawartością mięsa, zapewni prawidłowy rozwój i dobrą kondycję fizyczną psa i kota.